T.J. Sokol Velké Bílovice


Aktuálně





Výsledky XX. ročníku běhu bílovským vinohradem

Vloženo: 01.05.2022


Den konání:           neděle 1. května 2022 od 15:00h
Místo konání:                  sportovní areál Křástelka T.J. Sokol Velké Bílovice
Počet závodníků:    34
                           
Předškolní děti (ročník 2016 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Leblochová Juliana
2016
Velké Bílovice
33:14
2.
Jeřábková Adéla
2016
Velké Bílovice
36:97
3.
Svobodová Nikola
2017
Velké Bílovice
50:46
4.
Svobodová Ema
2019
Velké Bílovice
51:61
5.
Maradová Izabela
2019
Sokol Dubňany
82:00
6.
Zapletalová Ester
2020
Velké Bílovice
114:00
 
Předškolní děti (ročník 2016 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Svoboda Sebastian
2016
Velké Bílovice
30:79
2.
Zapletal Samuel
2016
Sokol V. Bílovice
32:91
3.
Šuba Matěj
2016
Velké Bílovice
34:77
4.
Žůrek Albert
2017
Velké Bílovice
52:29
5.
Svoboda David
2019
Velké Bílovice
86:00
 
Mladší žákyně I (ročník 2013-2015) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Ilčíková Emma Sofie
2013
Sokol Dubňany
62:00
2.
Žažová Helena
2013
Sokol Dubňany
65:00
3.
Heráková Veronika
2013
Sokol Břeclav
68:00
4.
Zapletalová Sofie
2015
Velké Bílovice
71:00
5.
Žůrková Bronislava
2015
Velké Bílovice
79:00
6.
Maradová Anna
2015
Sokol Dubňany
82:00
 
Mladší žáci I (ročník 2013-2015) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Lebloch Petr
2014
Velké Bílovice
59:99
2.
Řepa Šimon
2015
Velké Bílovice
66:00
3.
Papš Radek
2014
Hovorany
68:00
4.
Svoboda Tomáš
2013
Velké Bílovice
73:00
5.
Žůrek Radek
2014
Velké Bílovice
77:00
 
Mladší žákyně II (ročník 2011-2012) – 450 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Řepová Natálie
2011
Velké Bílovice
1:42
2.
Zapletalová Nela
2011
Velké Bílovice
1:47
3.
Krejčí Bára
2011
Velké Bílovice
1:48
4.
Zapletalová Sára
2012
Sokol V. Bílovice
2:14
 
Mladší žáci II (ročník 2011-2012) – 450 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Hakl Nicolas
2012
Sokol V. Bílovice
1:48
2.
Jeřábek Vojtěch
2012
Sokol V. Bílovice
2:17
3.
 
 
 
 
 
Starší žákyně III (ročník 2009-2010) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Heráková Adéla
2009
Sokol Břeclav
4:39
2.
 
 
 
 
3.
 
 
 
 
 
Starší žáci III (ročník 2009-2010) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Ilčík Adam Matyas
2009
Sokol Dubňany
4:29
2.
Molek Matěj
2009
Velké Bílovice
4:31
3.
 
 
 
 
 
 
Starší žákyně IV (ročník 2007-2008) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Heráková Markéta
2007
Sokol Břeclav
4:32
2.
 
 
 
 
3.
 
 
 
 
 
Muži (ročník 2003 a starší) – 1 800 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Paulík Roman
1988
Břeclav
5:51
2.
Vrzal Tomáš
1988
Sokol Břeclav
6:25
3.
 
 
 
 
 

Dr. Miroslav Tyrš


„Kamkoli se v čemkoli dospěje, to nezdržuj nás myslit jinak a ještě lépe. V tom směru buď heslo sokolské: Věčný ruch, aneb chceme-li též: Věčná nespokojenost“.


optimalizováno pro rozlišení:
1024px x 768px a vyšší

mave99 - © 2010

Přihlášení do administrace:

nick:
heslo: