T.J. Sokol Velké Bílovice


Články





Vzpomínka na Mistra Jana Husa

Vloženo: 22.06.2020


T. J. SOKOL Velké Bílovice ve spolupráci
se Sokolskou župou Slováckou,
městem Velké Bílovice a JMK

P 0 Ř Á D Á
v pondělí dne 6. července 2020
na KŘÁSTELCE
KULTURNĚ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

Slavnostní průvod se sokolskými prapory vyjde
od Kulturního domu ve 14.30 hod na Křástelku


PROGRAM:
1
. Zahájení – nástup na plochu
2. Vzpomínka na Mistra Jana Husa
3 Slovácká beseda
4 Pěvecký soubor Marijánky z Vacenovic
5 Mažoretky
6 Vlasta a Petr – country tance
7 Nádherný ráj – sokolové ze Svatobořic
8 Princezna republika – sletová skladba
9 Zapálení hranice – píseň „Když hranice vzplála“

K tanci a poslechu hrají harmonikáři.

Pro členy Sokola malé občerstvení zdarma
Diváci si mohou občerstvení zakoupit


T. J. Sokol Velké Bílovice





Kulturně sportovní odpoledne na Křástelce se vzpomínkou na Mistra Jana Husa

Vloženo: 24.06.2019


 T.J. SOKOL Velké Bílovice ve spolupráci

s Městem Velké Bílovice
a Sokolskou župou Slováckou
 

 

P 0 Ř Á D Á
dne 6. července 2019
na KŘÁSTELCE
KULTURNĚ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE
Slavnostní průvod se sokolskými prapory vyjde
od Machovy studny v 14:45 hodin
(z rozcestí, cca 100 m od areálu Křástelka) 
 
 
PROGRAM:
    1. Vzpomínka na Mistra Jana Husa
   2. Slovácká beseda
3.   Pěvecký soubor Marijánky
4.   Zacvičme si – sokolky ze Svatobořic
5.   Hledá se žena – Velká nad Veličkou
6.   Sólo Vlasta a Petr
7.   Mažoretky z Vlčnova
8.   Dámy z 30. let – Svatobořice
9.   Princezna republika – sletová skladba
 10. Country tance – Sokol Velké Pavlovice
 11. Zapálení hranice
 
K tanci a poslechu hrají harmonikáři.
 
Občerstvení zajištěno.




T-Mobile Olympijský běh ve Velkých Bílovicích

Vloženo: 16.05.2019


RŮZNÍ BĚŽCI, RŮZNÁ MÍSTA, JEDNA MYŠLENKA

START 19. ČERVNA PO CELÉ ČR V 18H

AREÁL KŘÁSTELKA, VELKÉ BÍLOVICE

REGISTRACE JSOU MOŽNÉ POUZE ONLINE DO 12.6. NA WWW.OLYMPIJSKYBEH.CZ





Výsledky XIX. ročníku Běhu bílovickým vinohradem

Vloženo: 01.05.2019


Den konání:            středa 1. května 2019 od 15:30h
Místo konání:          sportovní areál Křástelka T.J. Sokol Velké Bílovice
Počet závodníků:     59
                           
Předškolní děti (ročník 2013 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Lachetová Lucie
2013
Velké Bílovice
31:38
2.
Šálková Terezie
2013
Sokol Břeclav
35:29
3.
Křivánková Mia
2013
Velké Bílovice
36:17
4.
Heráková Veronika
2013
Sokol Břeclav
38:15
5.
Haklová Martha
2014
Velké Bílovice
39:19
6.
Zapletalová Sofie
2015
Velké Bílovice
50:39
7.
Jeřábková Adéla
2016
Velké Bílovice
73:50
8.
Sychová Sabina
2016
Velké Bílovice
74:06
9.
Soukupová Berenika
2016
Břeclav
84:79
Předškolní děti (ročník 2013 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Pešl Lukáš
2013
Sokol Břeclav
29:96
2.
Řepa Šimon
2015
Velké Bílovice
42:70
3.
Zapletal Štěpán
2014
Velké Bílovice
49:01
4.
Zapletal Samuel
2016
Sokol V. Bílovice
60:50
Mladší žákyně I (ročník 2010-2012) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Řepová Natálie
2011
Velké Bílovice
53:58
2.
Zapletalová Nela
2011
Velké Bílovice
54:65
3.
Krejčí Bára
2011
Velké Bílovice
56:41
4.
Balášová Sára
2011
Sokol Lužice
58:12
5.
Pálková Veronica
2012
Velké Bílovice
60:22
6.
Martincová Gréta
2012
Velké Bílovice
65:72
7.
Zapletalová Sára
2012
Sokol V. Bílovice
66:54
8.
Vlková Vanessa
2012
Sokol Podivín
67:70
9.
Osičková Sylvie
2011
Velké Bílovice
68:86
Mladší žáci I (ročník 2010-2012) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Pešl Matěj
2010
Břeclav
49:31
2.
Křivánek Jakub
2010
Podivín
49:93
3.
Domanský Matěj
2010
Sokol Lužice
52:38
4.
Brůček David
2010
Velké Bílovice
54:10
5.
Sáček Ondřej
2011
Sokol Břeclav
64:57
6.
Palaj Martin
2011
Velké Bílovice
66:39
7.
Hakl Nicolas
2012
Velké Bílovice
71:34
8.
Křivánek Adam
2011
Velké Bílovice
76:31
9.
Jeřábek Vojtěch
2012
Velké Bílovice
77:87
10.
Lacheta Viktor
2010
Velké Bílovice
84:00
Mladší žákyně II (ročník 2008-2009) – 450 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Hasíková Anežka
2008
Břeclav
1:53
2.
Pálková Ellen
2009
Velké Bílovice
1:54
3.
Osičková Markéta
2008
Sokol Podivín
1:55
4.
Heráková Adéla
2009
Sokol Břeclav
2:01
Mladší žáci II (ročník 2008-2009) – 450 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Mádl Jakub
2009
Velké Bílovice
1:56
2.
Palaj Vít
2009
Velké Bílovice
2:06
3.
Bravenec Denis
2009
Velké Bílovice
2:13
Starší žákyně III (ročník 2006-2007) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Mádlová Lenka
2007
Velké Bílovice
4:15
2.
Střižíková Alexandra
2007
Sokol Podivín
4:20
3.
Heráková Markéta
2007
Sokol Břeclav
4:22
4.
Palajová Anna
2006
Velké Bílovice
5:23
Starší žáci III (ročník 2006-2007) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Střižík Matěj
2007
Podivín
4:00
2.
Palaj Jan
2007
Velké Bílovice
4:25
3.
Vlk Patrik
2006
Sokol Podivín
5:00
Starší žákyně IV (ročník 2004-2005) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Střižíková Tereza
2005
Podivín
3:47
2.
Jarošová Kateřina
2005
Břeclav
4:03
3.
 
 
 
 
Starší žáci IV (ročník 2004-2005) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Hasík Kryštof
2005
Sokol Břeclav
3:05
2.
Hlucháň Jakub
2004
Sokol Břeclav
3:06
3.
 
 
 
 
Ženy (ročník 2000 a starší) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Pálková Marta
 
Sokol V. Bílovice
4:21
2.
Kršková Jana
 
Velké Bílovice
4:41
3.
Lachetová Hana
 
Velké Bílovice
5:09
3.
Mádlová Vendula
 
Velké Bílovice
5:09
4.
Vlková Martina
 
Sokol Podivín
5:57
Muži (ročník 2000 a starší) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Vrzal Tomáš
1988
Sokol Břeclav
3:09
2.
Pazderka Martin
1991
Velké Bílovice
3:28
3.
Lacheta Lukáš
1981
Velké Bílovice
3:41
4.
Palaj Jan
1970
Velké Bílovice
3:50




Pozvánka na 19. ročník Běhu bílovickým vinohradem

Vloženo: 12.04.2019


POZVÁNKA
na XIX. ročník
Běhu bílovickým vinohradem
 
 
 

Pořadatel:        Tělocvičná jednota Sokol Velké Bílovice
Datum konání: ve středu 1. května 2019 v 15:30 hodin
Prezentace:      od 15:00 do 15:30 hodin
Místo konání:  přírodní areál Křástelka
                        U Křástelky 1392, Velké Bílovice
 
 
 
Zveme všechny příznivce běhu a pohybové aktivity v přírodě na 19. ročník běžeckého závodu určený pro všechny věkové kategorie.
Délka trasy je zvolena podle jednotlivých kategorií. První tři v každé kategorii budou odměněni cenami.
Pro všechny závodníky je připraveno občerstvení a opékání špekáčků u táboráku.
 
Všichni jste srdečně zváni.
 
 
 
Kategorie:
 
Předškolní děti (ročník 2013 a mladší) – 120 m (1 kolo na hřišti)
Mladší žáci a žákyně I (ročník 2010-2012) – 240 m (2 kola na hřišti)
Mladší žáci a žákyně II (ročník 2008-2009) – 450 m (1 okruh terénem)
Starší žáci a žákyně III (ročník 2006-2007) – 900 m (2 okruhy terénem)
Starší žáci a žákyně IV (ročník 2004-2005) – 900 m (2 okruhy terénem)
Dorostenci a dorostenky (ročník 2001-2003) – 900 m (2 okruhy terénem)
Muži a ženy (ročník 2000 a starší) – podle domluvy
 




Volební valná hromada jednoty

Vloženo: 11.02.2019


Výbor tělocvičné jednoty Sokol Velké Bílovice
zve své členy na valnou hromadu,
která se uskuteční

v neděli 10. března 2019 od 15 hodin v sále Hostince u Hrozna.

Srdečně zve výbor jednoty.





Volební valná hromada jednoty

Vloženo: 11.02.2019


Výbor tělocvičné jednoty Sokol Velké Bílovice
zve své členy na valnou hromadu,
která se uskuteční

v neděli 10. března 2019 od 15 hodin v sále Hostince u Hrozna.

Srdečně zve výbor jednoty.





Výsledky XVIII. ročníku Běhu bílovickým vinohradem

Vloženo: 04.05.2018


Výsledky XVIII. ročníku
 Běhu bílovickým vinohradem
 
 
Den konání:          úterý 1. května 2018 od 1530 h
Místo konání:        sportovní areál Křástelka T.J. Sokol Velké Bílovice
Počet závodníků: 50
                            23 – Velké Bílovice
                            13 – Břeclav
                             7 – Dubňany
                             6 – Podivín
                             1 – Hovorany
 
 
Předškolní děti (ročník 2012 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Pálková Veronica
2012
Velké Bílovice
31:81
2.
Zapletalová Sára
2012
Sokol V. Bílovice
33:02
3.
Martincová Gréta
2012
Velké Bílovice
33:42
4.
Harcová Pavlína
2012
Sokol Dubňany
33:78
5.
Vdolečková Ester
2013
Velké Bílovice
35:44
6.
Šálková Terezie
2013
Sokol Břeclav
39:80
7.
Heráková Veronika
2013
Sokol Břeclav
43:50
8.
Jarošová Julie
2013
Břeclav
44:45
9.
Harcová Gabriela
2013
Sokol Dubňany
46:27
10.
Haklová Martha
2014
Velké Bílovice
48:75
11.
Zapletalová Sofie
2015
Velké Bílovice
73:04
12.
Pálková Rebeka
2015
Velké Bílovice
93:47
13.
Soukupová Berenika
2016
Břeclav
110:00
14.
Leblochová Juliana
2016
Velké Bílovice
144:00
15.
Maradová Anna
2015
Sokol Dubňany
x
 
Předškolní děti (ročník 2012 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Hakl Nicolas
2012
Velké Bílovice
33:52
2.
Oslzlý Václav
2013
Velké Bílovice
34:08
3.
Jeřábek Vojtěch
2012
Velké Bílovice
35:89
4.
Lebloch Petr
2014
Velké Bílovice
37:89
5.
Papš Radek
2014
Hovorany
38:32
6.
Osička Dominik
2014
Velké Bílovice
41:70
7.
Řepa Šimon
2015
Velké Bílovice
53:25
8.
Zapletal Samuel
2016
Sokol V. Bílovice
89:09
 
Mladší žákyně I (ročník 2009-2011) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Pálková Ellen
2009
Velké Bílovice
55:78
2.
Heráková Adéla
2009
Sokol Břeclav
59:75
3.
Řepová Natálie
2011
Velké Bílovice
60:94
4.
Jurkovičová Mahulena
2009
Sokol Dubňany
61:39
5.
Zapletalová Nela
2011
Velké Bílovice
62:12
6.
Krejčí Bára
2011
Velké Bílovice
67:95
7.
Nežádalová Michaela
2010
Sokol Dubňany
68:71
8.
Poljaková Kateřina
2009
Sokol Dubňany
71:06
9.
Osičková Sabina
2011
Velké Bílovice
71:58
 
 
Mladší žáci I (ročník 2009-2011) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Šálek Ondřej
2011
Sokol Břeclav
67:62
2.
 
 
 
 
3.
 
 
 
 
 
Mladší žákyně II (ročník 2007-2008) – 450 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Nežádalová Klára
2007
Sokol Dubňany
1:50
2.
Střižíková Alexandra
2007
Sokol Podivín
1:54
3.
Heráková Markéta
2007
Sokol Břeclav




Pozvánka na běh bílovickým vinohradem

Vloženo: 19.04.2018


Tělocvičná jednota Sokol Velké Bílovice

 

  zve příznivce běhu

na XVIII. ročník

běhu bílovickým vinohradem

 

 Pořadatel:        Tělocvičná jednota Sokol Velké Bílovice

Datum konání: v úterý 1. května 2018 v 15:30 hodin

Prezentace:      od 15:00 do 15:30 hodin

Místo konání:   přírodní areál Křástelka

                        U Křástelky 1392, Velké Bílovice, 691 02

 

 Zveme všechny příznivce běhu a pohybové aktivity v přírodě na 18. ročník běžeckého závodu určený pro všechny věkové kategorie.

Délka trasy je zvolena podle jednotlivých kategorií. První tři v každé kategorii budou odměněni cenami.

Pro všechny závodníky je připraveno občerstvení a opékání špekáčků u táboráku.

 

Všichni jste srdečně zváni.

 
 Kategorie:

 

Předškolní děti (ročník 2012 a mladší) – 120 m (1 kolo na hřišti)

Mladší žáci a žákyně I (ročník 2009-2011) – 240 m (2 kola na hřišti)

Mladší žáci a žákyně II (ročník 2007-2008) – 450 m (1 okruh terénem)

Starší žáci a žákyně III (ročník 2005-2006) – 900 m (2 okruhy terénem)

Starší žáci a žákyně IV (ročník 2003-2004) – 900 m (2 okruhy terénem)

Dorostenci a dorostenky (ročník 2000-2002) – 900 m (2 okruhy terénem)

Muži a ženy (ročník 1999 a starší) – podle domluvy

 

 





Valná hromada jednoty

Vloženo: 21.02.2018


Výbor tělocvičné jednoty Sokol Velké Bílovice
zve své členy na valnou hromadu,
která se uskuteční v neděli 11. března
od 15 hodin v sále Hostince u Hrozna.

Srdečně zve výbor jednoty.





  starší >>

Dr. Miroslav Tyrš


„Kamkoli se v čemkoli dospěje, to nezdržuj nás myslit jinak a ještě lépe. V tom směru buď heslo sokolské: Věčný ruch, aneb chceme-li též: Věčná nespokojenost“.


optimalizováno pro rozlišení:
1024px x 768px a vyšší

mave99 - © 2010

Přihlášení do administrace:

nick:
heslo: