T.J. Sokol Velké Bílovice


Články





Výsledky XX. ročníku běhu bílovským vinohradem

Vloženo: 01.05.2022


Den konání:           neděle 1. května 2022 od 15:00h
Místo konání:                  sportovní areál Křástelka T.J. Sokol Velké Bílovice
Počet závodníků:    34
                           
Předškolní děti (ročník 2016 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Leblochová Juliana
2016
Velké Bílovice
33:14
2.
Jeřábková Adéla
2016
Velké Bílovice
36:97
3.
Svobodová Nikola
2017
Velké Bílovice
50:46
4.
Svobodová Ema
2019
Velké Bílovice
51:61
5.
Maradová Izabela
2019
Sokol Dubňany
82:00
6.
Zapletalová Ester
2020
Velké Bílovice
114:00
 
Předškolní děti (ročník 2016 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Svoboda Sebastian
2016
Velké Bílovice
30:79
2.
Zapletal Samuel
2016
Sokol V. Bílovice
32:91
3.
Šuba Matěj
2016
Velké Bílovice
34:77
4.
Žůrek Albert
2017
Velké Bílovice
52:29
5.
Svoboda David
2019
Velké Bílovice
86:00
 
Mladší žákyně I (ročník 2013-2015) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Ilčíková Emma Sofie
2013
Sokol Dubňany
62:00
2.
Žažová Helena
2013
Sokol Dubňany
65:00
3.
Heráková Veronika
2013
Sokol Břeclav
68:00
4.
Zapletalová Sofie
2015
Velké Bílovice
71:00
5.
Žůrková Bronislava
2015
Velké Bílovice
79:00
6.
Maradová Anna
2015
Sokol Dubňany
82:00
 
Mladší žáci I (ročník 2013-2015) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Lebloch Petr
2014
Velké Bílovice
59:99
2.
Řepa Šimon
2015
Velké Bílovice
66:00
3.
Papš Radek
2014
Hovorany
68:00
4.
Svoboda Tomáš
2013
Velké Bílovice
73:00
5.
Žůrek Radek
2014
Velké Bílovice
77:00
 
Mladší žákyně II (ročník 2011-2012) – 450 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Řepová Natálie
2011
Velké Bílovice
1:42
2.
Zapletalová Nela
2011
Velké Bílovice
1:47
3.
Krejčí Bára
2011
Velké Bílovice
1:48
4.
Zapletalová Sára
2012
Sokol V. Bílovice
2:14
 
Mladší žáci II (ročník 2011-2012) – 450 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Hakl Nicolas
2012
Sokol V. Bílovice
1:48
2.
Jeřábek Vojtěch
2012
Sokol V. Bílovice
2:17
3.
 
 
 
 
 
Starší žákyně III (ročník 2009-2010) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Heráková Adéla
2009
Sokol Břeclav
4:39
2.
 
 
 
 
3.
 
 
 
 
 
Starší žáci III (ročník 2009-2010) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Ilčík Adam Matyas
2009
Sokol Dubňany
4:29
2.
Molek Matěj
2009
Velké Bílovice
4:31
3.
 
 
 
 
 
 
Starší žákyně IV (ročník 2007-2008) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Heráková Markéta
2007
Sokol Břeclav
4:32
2.
 
 
 
 
3.
 
 
 
 
 
Muži (ročník 2003 a starší) – 1 800 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Paulík Roman
1988
Břeclav
5:51
2.
Vrzal Tomáš
1988
Sokol Břeclav
6:25
3.
 
 
 
 
 




Běh bílovským vinohradem - XX. ročník

Vloženo: 22.04.2022


v neděli 1.5.2022 v 15 hodin

registrace: od 14 hodin

místo konání: přírodní areál Křástelka, U Křástelky 1392, Velké Bílovice

občerstvení, ceny pro vítěze, opékání špekáčků

 

Kategorie:

 Předškolní děti (ročník 2016 a mladší) – 120 m (1 kolo na hřišti)

Mladší žáci a žákyně I (ročník 2013-2015) – 240 m (2 kola na hřišti)

Mladší žáci a žákyně II (ročník 2011-2012) – 450 m (1 okruh terénem)

Starší žáci a žákyně III (ročník 2009-2010) – 900 m (2 okruhy terénem)

Starší žáci a žákyně IV (ročník 2007-2008) – 900 m (2 okruhy terénem)

Dorostenci a dorostenky (ročník 2004-2006) – 900 m (2 okruhy terénem)

 





Vloženo: 08.03.2022


P O Z V Á N K A


na výroční členskou volební schůzi T. J. Sokol Velké Bílovice

která se koná v neděli dne 13. března v 15.00 hod.
v restauraci U Hroznu

 

Program:

Zhodnocení činnosti za minulý rok
Významná výročí v roce 2022
Zpráva náčelníka, hospodáře, vzdělavatele
Volba nového výboru T. J. Sokol Velké Bílovice
Rozprava

Malé občerstvení


Srdečně zve výbor Sokola





Vloženo: 21.02.2022


 Tělocvičná jednota Sokol Velké Bílovice
vás srdečně zve na 

 

ŽUPNÍ MAŠKARNÍ SOKOLSKÝ PLES

Který se koná 26.2.2022 ve 20 hodin v sále Kulturního domu ve Velkých Bílovicích.


K tanci a poslechu hrají Grufíkovi. 

22 hodin - scénka Sokola Svatobořice

Jednotné vstupné 150 Kč.

Bohatá tombola.

účast v masce není povinná





Vzpomínka na Mistra Jana Husa

Vloženo: 22.06.2020


T. J. SOKOL Velké Bílovice ve spolupráci
se Sokolskou župou Slováckou,
městem Velké Bílovice a JMK

P 0 Ř Á D Á
v pondělí dne 6. července 2020
na KŘÁSTELCE
KULTURNĚ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

Slavnostní průvod se sokolskými prapory vyjde
od Kulturního domu ve 14.30 hod na Křástelku


PROGRAM:
1
. Zahájení – nástup na plochu
2. Vzpomínka na Mistra Jana Husa
3 Slovácká beseda
4 Pěvecký soubor Marijánky z Vacenovic
5 Mažoretky
6 Vlasta a Petr – country tance
7 Nádherný ráj – sokolové ze Svatobořic
8 Princezna republika – sletová skladba
9 Zapálení hranice – píseň „Když hranice vzplála“

K tanci a poslechu hrají harmonikáři.

Pro členy Sokola malé občerstvení zdarma
Diváci si mohou občerstvení zakoupit


T. J. Sokol Velké Bílovice





Kulturně sportovní odpoledne na Křástelce se vzpomínkou na Mistra Jana Husa

Vloženo: 24.06.2019


 T.J. SOKOL Velké Bílovice ve spolupráci

s Městem Velké Bílovice
a Sokolskou župou Slováckou
 

 

P 0 Ř Á D Á
dne 6. července 2019
na KŘÁSTELCE
KULTURNĚ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE
Slavnostní průvod se sokolskými prapory vyjde
od Machovy studny v 14:45 hodin
(z rozcestí, cca 100 m od areálu Křástelka) 
 
 
PROGRAM:
    1. Vzpomínka na Mistra Jana Husa
   2. Slovácká beseda
3.   Pěvecký soubor Marijánky
4.   Zacvičme si – sokolky ze Svatobořic
5.   Hledá se žena – Velká nad Veličkou
6.   Sólo Vlasta a Petr
7.   Mažoretky z Vlčnova
8.   Dámy z 30. let – Svatobořice
9.   Princezna republika – sletová skladba
 10. Country tance – Sokol Velké Pavlovice
 11. Zapálení hranice
 
K tanci a poslechu hrají harmonikáři.
 
Občerstvení zajištěno.




T-Mobile Olympijský běh ve Velkých Bílovicích

Vloženo: 16.05.2019


RŮZNÍ BĚŽCI, RŮZNÁ MÍSTA, JEDNA MYŠLENKA

START 19. ČERVNA PO CELÉ ČR V 18H

AREÁL KŘÁSTELKA, VELKÉ BÍLOVICE

REGISTRACE JSOU MOŽNÉ POUZE ONLINE DO 12.6. NA WWW.OLYMPIJSKYBEH.CZ





Výsledky XIX. ročníku Běhu bílovickým vinohradem

Vloženo: 01.05.2019


Den konání:            středa 1. května 2019 od 15:30h
Místo konání:          sportovní areál Křástelka T.J. Sokol Velké Bílovice
Počet závodníků:     59
                           
Předškolní děti (ročník 2013 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Lachetová Lucie
2013
Velké Bílovice
31:38
2.
Šálková Terezie
2013
Sokol Břeclav
35:29
3.
Křivánková Mia
2013
Velké Bílovice
36:17
4.
Heráková Veronika
2013
Sokol Břeclav
38:15
5.
Haklová Martha
2014
Velké Bílovice
39:19
6.
Zapletalová Sofie
2015
Velké Bílovice
50:39
7.
Jeřábková Adéla
2016
Velké Bílovice
73:50
8.
Sychová Sabina
2016
Velké Bílovice
74:06
9.
Soukupová Berenika
2016
Břeclav
84:79
Předškolní děti (ročník 2013 a mladší) – 120 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Pešl Lukáš
2013
Sokol Břeclav
29:96
2.
Řepa Šimon
2015
Velké Bílovice
42:70
3.
Zapletal Štěpán
2014
Velké Bílovice
49:01
4.
Zapletal Samuel
2016
Sokol V. Bílovice
60:50
Mladší žákyně I (ročník 2010-2012) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Řepová Natálie
2011
Velké Bílovice
53:58
2.
Zapletalová Nela
2011
Velké Bílovice
54:65
3.
Krejčí Bára
2011
Velké Bílovice
56:41
4.
Balášová Sára
2011
Sokol Lužice
58:12
5.
Pálková Veronica
2012
Velké Bílovice
60:22
6.
Martincová Gréta
2012
Velké Bílovice
65:72
7.
Zapletalová Sára
2012
Sokol V. Bílovice
66:54
8.
Vlková Vanessa
2012
Sokol Podivín
67:70
9.
Osičková Sylvie
2011
Velké Bílovice
68:86
Mladší žáci I (ročník 2010-2012) – 240 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (vteřiny)
1.
Pešl Matěj
2010
Břeclav
49:31
2.
Křivánek Jakub
2010
Podivín
49:93
3.
Domanský Matěj
2010
Sokol Lužice
52:38
4.
Brůček David
2010
Velké Bílovice
54:10
5.
Sáček Ondřej
2011
Sokol Břeclav
64:57
6.
Palaj Martin
2011
Velké Bílovice
66:39
7.
Hakl Nicolas
2012
Velké Bílovice
71:34
8.
Křivánek Adam
2011
Velké Bílovice
76:31
9.
Jeřábek Vojtěch
2012
Velké Bílovice
77:87
10.
Lacheta Viktor
2010
Velké Bílovice
84:00
Mladší žákyně II (ročník 2008-2009) – 450 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Hasíková Anežka
2008
Břeclav
1:53
2.
Pálková Ellen
2009
Velké Bílovice
1:54
3.
Osičková Markéta
2008
Sokol Podivín
1:55
4.
Heráková Adéla
2009
Sokol Břeclav
2:01
Mladší žáci II (ročník 2008-2009) – 450 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Mádl Jakub
2009
Velké Bílovice
1:56
2.
Palaj Vít
2009
Velké Bílovice
2:06
3.
Bravenec Denis
2009
Velké Bílovice
2:13
Starší žákyně III (ročník 2006-2007) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Mádlová Lenka
2007
Velké Bílovice
4:15
2.
Střižíková Alexandra
2007
Sokol Podivín
4:20
3.
Heráková Markéta
2007
Sokol Břeclav
4:22
4.
Palajová Anna
2006
Velké Bílovice
5:23
Starší žáci III (ročník 2006-2007) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Střižík Matěj
2007
Podivín
4:00
2.
Palaj Jan
2007
Velké Bílovice
4:25
3.
Vlk Patrik
2006
Sokol Podivín
5:00
Starší žákyně IV (ročník 2004-2005) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Střižíková Tereza
2005
Podivín
3:47
2.
Jarošová Kateřina
2005
Břeclav
4:03
3.
 
 
 
 
Starší žáci IV (ročník 2004-2005) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Hasík Kryštof
2005
Sokol Břeclav
3:05
2.
Hlucháň Jakub
2004
Sokol Břeclav
3:06
3.
 
 
 
 
Ženy (ročník 2000 a starší) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Pálková Marta
 
Sokol V. Bílovice
4:21
2.
Kršková Jana
 
Velké Bílovice
4:41
3.
Lachetová Hana
 
Velké Bílovice
5:09
3.
Mádlová Vendula
 
Velké Bílovice
5:09
4.
Vlková Martina
 
Sokol Podivín
5:57
Muži (ročník 2000 a starší) – 900 m
Umístění
Příjmení a jméno
Ročník
Jednota/Bydliště
Čas (min.)
1.
Vrzal Tomáš
1988
Sokol Břeclav
3:09
2.
Pazderka Martin
1991
Velké Bílovice
3:28
3.
Lacheta Lukáš
1981
Velké Bílovice
3:41
4.
Palaj Jan
1970
Velké Bílovice
3:50




Pozvánka na 19. ročník Běhu bílovickým vinohradem

Vloženo: 12.04.2019


POZVÁNKA
na XIX. ročník
Běhu bílovickým vinohradem
 
 
 

Pořadatel:        Tělocvičná jednota Sokol Velké Bílovice
Datum konání: ve středu 1. května 2019 v 15:30 hodin
Prezentace:      od 15:00 do 15:30 hodin
Místo konání:  přírodní areál Křástelka
                        U Křástelky 1392, Velké Bílovice
 
 
 
Zveme všechny příznivce běhu a pohybové aktivity v přírodě na 19. ročník běžeckého závodu určený pro všechny věkové kategorie.
Délka trasy je zvolena podle jednotlivých kategorií. První tři v každé kategorii budou odměněni cenami.
Pro všechny závodníky je připraveno občerstvení a opékání špekáčků u táboráku.
 
Všichni jste srdečně zváni.
 
 
 
Kategorie:
 
Předškolní děti (ročník 2013 a mladší) – 120 m (1 kolo na hřišti)
Mladší žáci a žákyně I (ročník 2010-2012) – 240 m (2 kola na hřišti)
Mladší žáci a žákyně II (ročník 2008-2009) – 450 m (1 okruh terénem)
Starší žáci a žákyně III (ročník 2006-2007) – 900 m (2 okruhy terénem)
Starší žáci a žákyně IV (ročník 2004-2005) – 900 m (2 okruhy terénem)
Dorostenci a dorostenky (ročník 2001-2003) – 900 m (2 okruhy terénem)
Muži a ženy (ročník 2000 a starší) – podle domluvy
 




Volební valná hromada jednoty

Vloženo: 11.02.2019


Výbor tělocvičné jednoty Sokol Velké Bílovice
zve své členy na valnou hromadu,
která se uskuteční

v neděli 10. března 2019 od 15 hodin v sále Hostince u Hrozna.

Srdečně zve výbor jednoty.





  starší >>

Dr. Miroslav Tyrš


„Kamkoli se v čemkoli dospěje, to nezdržuj nás myslit jinak a ještě lépe. V tom směru buď heslo sokolské: Věčný ruch, aneb chceme-li též: Věčná nespokojenost“.


optimalizováno pro rozlišení:
1024px x 768px a vyšší

mave99 - © 2010

Přihlášení do administrace:

nick:
heslo: